Przepisy.com

przepisy.com na NajedzeniFest 27.10.2013 w Forum Przestrzenie

Klamka zapadła, zgłoszenie wysłane i przyjęte przez organizatorki. Idziemy na głęboką wodę, wychodzimy z wirtualnego, bezpiecznego świata i poddamy się pod osąd surowych krakowskich podjadaczy. 27 października w niedziele od 11:00 do 18:00 będziemy jednymi z wielu, wielu lokalnych ( i nie tylko ) dostarczycieli pyszności. Będę restauracje, bary, knajpy, winiarnie, sklepy, spółdzielnie, kawiarnie i „foodtruck-i”.

najedzeni fest forum przestrzenie

Będzie też sporo prywatnych osób i pewnie paru blogerów. Wśród nich ja Bartek ze wspierającą małżonką. Psów nie bierzemy, ale może syn Franek nam też trochę pomoże. Nie wiem jeszcze co będziecie mogli nabyć i spróbować na naszym stoisku, ale postaram się żeby był to smaczny przegląda naszych blogowych przepisów. Pewnie z dominacją słodkości i może jakaś sałatka ( może z nieznanym w Polsce cime di rape ), może coś na szybko i na słono ?

Generalnie jednak z uwagi na warunki i stres towarzyszący debiutantowi – nie planuję gotować na żywo 😉

Nasz stoisko będzie razem, a jednak osobno z super partnerem i lokalnym ( Swoszowice to taka dzielnica koło Golkowic ) specem od Wina: Tomaszem z ‚Wino Kawa Oliwa‚. Postaramy się dopasować wina do dań i dania do win żebyście miło i smacznie spędzili czas; a skoro alko w postaci wyśmienitych win nie zabraknie to lepiej auta i rowery zostawcie w domu i do Forum Przestrzenie przybądźcie 27.10.2013 piechotą

do zobaczenia

strona wydarzenia na FB

Wydruk przepisu
przepisy.com na NajedzeniFest 27.10.2013 w Forum Przestrzenie
Porcje
Porcje
Dodaj komentarz
*
*
*